0102 190 190 | musikantit@musikantit.fi

Lastenkulttuurikeskus Musikantit

Opettajat

Kurssien ja kerhojen opettajat / ohjaajat ovat korkeastikoulutettuja oman alansa osaajia, joilla on kokemusta lasten kanssa työskentelystä. Useimmat heistä ovat työskennelleet Musikanteissa jo vuosia ja ovat sitoutuneita sekä työhönsä että oppilaisiinsa.

Opettajat opettavat vain sovittuina opetuspäivinä. Heidät tavoitatte parhaiten sähköpostilla tai soittoaikona.

Marko Annala

Annala, Marko

Bändisoittimet, Piano
0102 190 190
Maria Chernov

Chernov, Maria

tanssin- ja liikunnanopettaja 0102 190 190 maria.chernov@musikantit.fi
Andrey Gogolev

Gogolev, Andrey

Harmonikka
0102 190 190
mies

Grönlund, Juha-Matti

Bändisoittimet
0102 190 190
Galina-Gul-300

Gul, Galina

Varhaisiän musiikinopettaja / Tanssinopettaja 0102 190 190 galina.gul@musikantit.fi
Marina Kajava

Kajava, Marina

Taideopettaja / Projektiavustaja 0102 190 190 marina.kajava@musikantit.fi
IMG_1995

Kreer-Boulay, Irina

Taidekasvattaja
0102 190 190
Kurikka Valentina

Kurikka, Valentina

venäjän kielen opettaja 0102 190 190 valentina.kurikka@musikantit.fi
Lazorskaia Margarita

Lazorskaia, Margarita

Varhaisopettaja 0102 190 190 margarita.lazorskaia@musikantit.fi
Tatiana-Lenchitskaya-300

Lenchitskaya, Tatiana

Laulunopettaja ja teatteriryhmän ohjaus
0102 190 190
Hanna Marsh

Marsh, Hanna

Poppismuskari / Laulu (pop, jazz) 0102 190 190 hanna.marsh@musikantit.fi
Elena-Meyke-300

Meyke, Elena

Piano, Musiikinteoria
0102 190 190
oksana miettinen-1985

Miettinen, Oksana

Kitara, Pop-piano, liikunnan ohjaaja 0102 190 190 oksana.miettinen@musikantit.fi
Silviia Nordfors-1975

Nordfors, Silviia

Venäjän kielen kerhon ohjaaja, puheen kehitys 0102 190 190 silviia.nordfors@musikantit.fi
Evgeny Pukki

Pukki, Evgeny

Wushu, robotiikka 0102 190 190 evgeny.pukki@musikantit.fi
Sergei Silkin

Silkin, Sergei

Showdance-ryhmän opettaja 0102 190 190 sergei.silkin@musikantit.fi
Olesya Skorbilina

Skorbilina, Olesya

Viulu / Musiikkileikkikoulu 0102 190 190 olesya.skorbilina@musikantit.fi